DC7.cz

Geograficky oddělené datové centrum DC7.cz od primárního DC6.cz slouží společnosti Greendata k provozu geograficky oddělených služeb jako jsou serververové HA clustry a geografické privátní cloudy se smluvním SLA 99,96 a 99,98 %.

Datové centrum DC7.cz představuje záložní datové centrum s důrazem na zvýšení dostupnosti služeb a především pak bezpečnost uložených dat včetně záloh.

DC6.cz-DC7.czDC7.cz je napájeno dvěmi nezávislými větvemi a jištěno záložními zdroji UPS a Diesl Generátorem o dostatečné kapacitě. Stejně jako je zálohována elektřina nebo chlazení, má DC7.cz vyřešenou redundanci(zdvojení) v případě konektivity. V DC7.cz i DC6.cz je navíc možné zřídit i terciální konektivitu pro ještě vyšší záruku dostupnosti služeb.

Spojením datacenter DC6.cz a DC7.cz se společnost Greendat stala ideálním partnerem pro všechny firmy vyžadující rychlou obnovu provozu svého IT při výpadku primární lokality.
Díky tomu je firma schopna smluvně nabízet hostingové služby s SLA 99,96 a 99,98 %. Celkový provoz firmy se v týdenním, měsíčním a ročním období drží na 100% SLA, v dlouhodobém pak s SLA 99.997 %.

SLA.DC7.cz

Nejedná se o generátor vps, ale o stavbu privátního cloudu, proto konfigurátor slouží pouze pro tvorbu poptávky a nabídky. Nabídka je se zákazníkem dodání diskutována a upravována dle požadavků a potřeb.

VYPLŇTE PRO NEZÁVAZNOU NABÍDKU


Máte zájem o jiné služby nebo máte jiný dotaz? Pak si stačí vybrat na našem eshopu nebo nás kontaktovat.

Ochrana osobních údajů
Toto prohlášení vás seznámí se způsobem zpracování, skladování a využívání údajů, které Greendata s.r.o. o vás vyplněním formuláře na internetových stránkách dc6.cz sbírá a schraňuje. Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. (Zákon o ochraně osobních údajů) a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Greendata s.r.o., se sídlem Zvoničkova 7, Praha 6, PSČ 16200, IČ: 24753874 je správcem a současně zpracovatelem údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Údaje, které shromažďujeme v souvislosti s vaší osobou (a firmou) slouží v tomto případě výhradně k poskytnutí či doručení vyžádané cenové nabídky spolu s s archivací pouze po dobu 60 dní. Po uplynutí této doby budou vaše údaje smazány.

Zabezpečení a přístup k vašim osobním údajům
Ochraně zabezpečení vašich osobních údajů věnujeme velkou pozornost. Pomocí celé řady zabezpečovacích technologií a postupů pomáháme chránit vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Údaje, které nám poskytnete, uchováváme na počítačových serverech s omezeným přístupem, jež se nacházejí v zabezpečených zařízeních, které jsou nejen v naší správě, ale i v našem datovém centru dc6.cz. K údajům mají přistup pouze vybraní zaměstnanci společnosti Greendata s.r.o. zabezpečující zákaznický servis.

Greendata s.r.o.

DC7.cz