DC7.cz

Geograficky oddělené datové centrum DC7.cz od primárního DC6.cz slouží společnosti Greendata k provozu geograficky oddělených služeb jako jsou serververové HA clustry a geografické privátní cloudy se smluvním SLA 99,96 a 99,98 %.

Datové centrum DC7.cz představuje záložní datové centrum s důrazem na zvýšení dostupnosti služeb a především pak bezpečnost uložených dat včetně záloh.

DC6.cz-DC7.czDC7.cz je napájeno dvěmi nezávislými větvemi a jištěno záložními zdroji UPS a Diesl Generátorem o dostatečné kapacitě. Stejně jako je zálohována elektřina nebo chlazení, má DC7.cz vyřešenou redundanci(zdvojení) v případě konektivity. V DC7.cz i DC6.cz je navíc možné zřídit i terciální konektivitu pro ještě vyšší záruku dostupnosti služeb.

Spojením datacenter DC6.cz a DC7.cz se společnost Greendat stala ideálním partnerem pro všechny firmy vyžadující rychlou obnovu provozu svého IT při výpadku primární lokality.
Díky tomu je firma schopna smluvně nabízet hostingové služby s SLA 99,96 a 99,98 %. Celkový provoz firmy se v týdenním, měsíčním a ročním období drží na 100% SLA, v dlouhodobém pak s SLA 99.997 %.

SLA.DC7.cz

Nejedná se o generátor vps, ale o stavbu privátního cloudu, proto konfigurátor slouží pouze pro tvorbu poptávky a nabídky. Nabídka je se zákazníkem dodání diskutována a upravována dle požadavků a potřeb.

VYPLŇTE PRO NEZÁVAZNOU NABÍDKU


Máte zájem o jiné služby nebo máte jiný dotaz? Pak si stačí vybrat na našem eshopu nebo nás kontaktovat.

Informace o ochraně osobních údajů

Greendata s.r.o.

DC7.cz

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies