Podělte se o své IT

Dovolené již pomalu končí a veřejnost začíná střízlivět z letních radovánek. Co přinese podzim a zima roku 2021 zatím nevíme, ale jedno je jisté, pokud potřebujete pomoc s IT (od provozu vašeho serveru až po přesměrování iT na nás) stačí napsat nebo zavolat a podělit se s námi o své starosti, které jsou pro nás radosti.

Co nabízíme? 
Nabízíme již 10 let zelené IT služby provozované v pražském datacentru DC6.

Bezkontaktní Serverhousing 
Pro ty, kteří provozují nebo teprve chtějí provozovat služby na vlastních serverech nabízí Greenhousing služby v novém datacentru DC6.cz  (Serverhousing a Rackhousing). V nabídce je i možnost koupi nebo pronájmu serveru u našeho partnera Czech-Server.cz, jeho převzetí a jeho bezkontaktní zahousování do racku v datacentru. Cena serverhousingu začíná na 490 Kč měsíčně za 1U.  Tak co si ještě před dovolenou u nás zahousovat backup (záložní) server? A po dovolené pa přesunout celé tech řešení do odděleného sálu?  

Zelený i hybridní Cloud
Pro ty, kteří se chtějí věnovat pouze vývoji a nechtějí se starat o „železo“ má Greenhousing svůj zelený cloud.  V nabídce máme cloud pro všechny typy projektů včetně těch kritických. V nabídce naleznete i geografický cloud rozdělený do více datových center pro maximální odolnost a hybridní cloud se zálohováním provozu skrze datová centra Amazon AWS . Cena cloudových služeb Greenhousing začíná na 4990 Kč měsíčně. 

Jak nejlépe začít?
Stačí buď vyplnit své základní požadavky ve formuláři na webu a my vám na základě něj zašleme vypracovanou nabídku nebo nás prostě kontaktovat na přímo, a to jak telefonicky nebo emailem.

Těšim se na vás i vaše servery,

Ing. Gabriela Hladíková
Greendata s.r.o. – DC6.cz

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies