Služby datacentra DC6.cz

Představujeme vám ideální technologické prostředí vybavené vším potřebným pro hostování zákaznických serverů a IT infrastruktury. Služba Datacentra DC6 poskytuje spolehlivé mikroklima, které pomůže zvýšit dostupnost vašich služeb a snížit provozní náklady. Pokud tedy máte vlastní server, stačí když jej přivezete, pošlete poštou nebo kurýrem. Server vám připojíme, management schováme pod VPN a pošleme vám přístupy. Levnější a jednodušší už to asi nebude.
DC6.cz nabízí širokou škálu služeb Serverhousingu i Rack housingu z řad jednotlivců, startupů, firem i institucí. V současné době jsme jedním z mála poskytovatelů operujících na území západní části Prahy, přičemž nabízíme kompletní sortiment služeb datového centra. Přijďte se podívat. To, co zákazníky nejčastěji zajímá, je cena za kWh, konektivita, SLA, zálohování a bezpečnost. Odpovědi najdete níže. Provozovatelé DC6.cz jsou Greendata s.r.o. a Freetel s.r.o.

Připojení na páteř

Konektivita od 2x 1 Gbps

Připojení 100 Gbps a celkové kapacitě přesahující 10 Tbps s přímým propojením na NIX, NFX, Hurricane Electric! V základní nabídce je neomezený a zálohovaný 1 Gbps (bez omezení cz/zahr.).

Cena & Příkon

Jistíme to levnou elektřinou

Racky jistíme podle zákaznických serverů a dle příkonu 10A/16A/32A. Cena za kWh je momentálně 6,50 Kč bez DPH. Dostanete i předběžnou kalkulaci na to, kolik budete platit. Stačí vyplnit formulář - poptat rack v pravém horním rohu.

Klid & Bezpečí

Zabezpečení & jištění

V areálu DC6 je trafostanice i se záložním napájením N+1. Konektivita DC6.cz je navržena redundantně. Všechny servery napájíme ze dvou nezávislých elektrických větví A+B. Chlazení serveroven chrání UPS Eaton a ekologický Freecooling jistí a doplňuje klimatizace!

DOSTATEČNÉ KAPACITY

Profesionální dohled, dostatečné kapacity

V současné době máme dostatek volných racků s aktuální možností rozšíření až na 2.940 U. Vstup do budovy je chráněn recepcí a dohledem 24/7/365. Parkování pro zákazníky je možné u nákladového výtahu, který je chráněn 24/7 dohledem osob a SPZ vozidel.

ADMIN VÁM TO ZAŘÍDÍ

Profesionální služby na zavolání

Nemáte čas věnovat se administraci serverů? Pak se můžeme domluvit na částečné nebo úplné administraci serverů z naší strany. Můžeme vám zajistit i nákup, převzetí, instalaci a provoz dalších serverů. I to je v DC6 možné!

24/7 Klientský support

Volejte nebo pište

Help-desk pro vás i vaše servery je tu 24/7/365. Pro monitoring služeb a dalších prvků využíváme redundantní monitorovací systém hostovaný u nás i v zahraničí. Podle závažnosti nás informuje telefonicky, prostřednictvím e-mailu i krátkou textovou zprávou SMS. Tento monitoring je aktivní nepřetržitě.

Objednej & Volej

Máte jasno? Pak poptejte svůj nový housing. Nebo nám prostě zavolejte!

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA       KONTAKTOVAT HELPDESK

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies