Stálé zvýhodnění zákazníků Czech-Server.cz

Praha, 10. ledna 2018 – Každý, kdo si od ledna 2019 zakoupí server u Czech-Server.cz, dostává automaticky 5% zvýhodnění na housing, tj. provoz služeb v datacentru DC6.cz. Toto zvýhodnění platí po celou dobu kontraktu a neni nijak časově omezené. Služba kromě úspory přináší i rychlé řešení zásahů nebo rozšíření serverů neboť firmy spolu sousedí.

Jedná se o bezkonkurenční službu, za kterou stojí Czech-Server.cz spolu s datacentrem DC6.cz. Při nákupu vybraného hardwaru je v rámci prodejního procesu možné servery nechat housovat, tj. uložit je v datacentru, jako to již udělalo téměř 600 firem z EU.

Server je po otestování a řádného uhrazení přenesen do datacentra, připojen do internetové sítě (IPMI pod VPN) a buď za dozoru majitele nebo bez, nainstalován do racku, připojen do internetové sítě o rychlosti 2x 1Gbps (zálohovaný 1 Gbps) a dvěma zdroji do dvou na sobě nezávislých okruhů zálohovaného napájení. Podle součinnosti zákazníka je pak buď k serveru připojen terminál nebo předány vzdálené přístupy do vpn pro další instalace.

Pro další informace stačí kontaktovat tým DC6.cz nebo zaměstnance Czech-Server.cz.

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies