Průvodce nabídkou DC6

DC6 = Data Centrum Praha 6, provozované společností Greendata ve spolupráci s anglickou společností Advice Forge.

Co nabízí DC6.cz? Profesionální Rack housing v uzamykatelných stojanech (6U, 21U a 42U).
Jaké jsou hlavní výhody DC6.cz? Nízká cena pronájmu, elektřina dle odběru 1kWh/3,33 Kč, kvalitní zálohovaná konektivita od 1Gbps do 10Gbps+ a umístění DC v západní části Prahy s možností bezproblémového parkování včetně zázemí pro práci, schůzky či prezentace.

Připojení na páteř

Konektivita od 2x 1 Gbps

Připojení na NIX od 2x 10 Gbit a na zahraniční konektivitu od 2x 10 Gbit skrze vlastní AS s přímým propojením na NIX, NFX, Hurricane Electric! V základní nabídce je neomezený a zálohovaný 1 Gbps (bez omezení cz/zahr.).

Cena & Příkon

Jistíme vás

Cena zálohované elektřiny - 1kWh/3,33 Kč bez DPH. Racky jistíme podle zákaznických serverů a dle příkonu 10A/16A/ případně i 32A. Dostanete i předběžnou kalkulaci na to, kolik budete platit. Stačí vyplnit formulář - poptat rack.

19" RACK pro Vás

Už jen správný rozměr

Rackové stojany 19" s nosností od 750 kg do 1500 kg s měřeným odběrem a s rozměry. Rack 42U: 800 x 960 x 2000 mm, Rack 21U: 800 x 960 x 1000 mm, Rack 6U: 600 x 800 x 270 mm.

Geo-rozložení

Pro housing geo clusterů a cloudů

Máte více racků? Poskytujete geografické služby? DC6.cz vám nabízí geograficky odděleném datacentru DC7.cz s nezávislým jištěným okruhem napájení i nezávislým přívodem konektivity. Elektřina je v DC7.cz zálohována na sobě nezávislém datacentru DC6.cz prostřednictvím vlastních UPS a motor generátoru.

Admin to zařídí

Profesionální služby na zavolání

Nemáte čas věnovat se administraci serverů? Pak se můžeme domluvit na částečné nebo úplné administraci serverů z naší strany.

Můžeme vám zajistit i nákup, převzetí, instalaci a provoz dalších serverů. I to je v DC6 možné!

24/7 support

Volejte nebo pište

Help-desk pro vás i vaše servery je tu 24/7/365. Pro monitoring služeb a dalších prvků využíváme redundantní monitorovací systém hostovaný u nás i v zahraničí. Podle závažnosti nás informuje telefonicky, prostřednictvím e-mailu i krátkou textovou zprávou SMS. Tento monitoring je aktivní nepřetržitě.

Objednej & Volej

Máte jasno? Pak poptejte svůj nový housing. Nebo nám prostě zavolejte!

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA       KONTAKTOVAT HELPDESK

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies