Nekřesťansky nízké ceny datacentra DC6

Nekřesťansky levné služby datacentra DC6 i přes šábes, Vánoce i Chanuku, ale jen do 31.12.2022.

Až do konce roku 2022 garantuje společnost Greendata staré ceny serverhousingu se značkou  DC6.cz (Datacentrum Praha 6, Lužná 2).

Pokud si jednotlivec nebo firma objedná službu Serverhousing nebo Rackhousing (vlastní server uložený do racku v datacentru) s ročním předplatným a úhrada dorazí na účet firmy do 31.12.2022,  má zákazník vystaráno až do konce roku 2023 a ještě znatelně ušetří nejen za staré ceny, ale díky 15% slevě za předplatné. Jedná se o bezkonkurenční nabídku, za kterou stojí společnost Greendata. 

V nabídce jsou hned dvě varianty.

“Při první variantě operujete s vlastním železem které máte doma nebo někde v serverovně. Hned potom co elektronicky uzavřeme smlouvu na pronájem (1U – 42U), zasíláme IP přístupy a nastavení do VPN pro vzdálený management.  A pak už čekáme jak pošlete svůj vlastní server na adresu DC6, Lužná 2, Praha 6 (poštou, kurýrem, apod.) a nebo jej přivezete, rovnou vám nastavíme biometrické přístupy,” říká k nabídce obchodní specialistka Gabriela Hladíková, z Greendata.

Při druhé variantě, kdy zákazník nemá server, nabízí firma Greendata nákup přes Czech-Server.cz a po zakoupení a sestavení jej odborný personál umístí do DC6, přímo do racku.  Tahle varianta má pak další výhodu, že ke staré ceně má zákazník ještě 5 % slevu navíc. 

“Objednaný server je pak po otestování přenesen do datacentra, připojen do internetové sítě a jeho (idrac, iLo nebo IPMI připojen do VPN v ceně) a buď za dozoru majitele serveru nebo bez jej instalujeme do racku,” popisuje proces Matěj Machálek, který odpovídá za síťový provoz a zároveň tajně ovládá část společnosti.

V ceně je navíc o proti konkurenci ještě připojení obou zdrojů serverů a dále pak možnost připojit zařízení  menší než 1U pro vlastní routing / firewall za cenu 100 Kč měsíčně. 

Ceník služeb před slevou v Kč bez DPH 

  • 1U 490 Kč / 2U 980 Kč/ 3U 1390 Kč atd dle specifikace služby na stránkách
  • Cena energií je 6,50 Kč za kWh a je hrazena zpětně k následujícímu měsíci dle konzumace.
  • V ceně zálohovaný Gbps, Připojení IPMI , Další dle specifikace služby na webu. 
  • Rozšíření patch připojení na LACP (další připojeny patch z jiného switche za 500 Kč,  4x1Gb za 1500 Kč (/měs)
  • Navýšení připojení na 10Gb SFP+/optiku za 2000 Kč, 2×10 Gb LACP za 4000 Kč (/měs.) + cena nákladů optického propojení 
  • Zálohování PBS s 1 Kč/gb s týdenní frekvenci a nebo 5 Kč/gb s denní frekvencí ? Administrátor  pro správu vašich serverových řešení v ceně 1290 Kč/h
  • Rozložení služeb (clustery, backupy atd) nabízíme a) mezi racky, mezi sály a mezi datacentry na vzdálenost 8 km. Cena řešena kalkulací včetně dobou zřízení.
  • Možnost virtualizace vašich služb s migrací na naše servery (cena kalkulací.) 

Na všechny druhy housingu se vztahuje 5% bonus a vždy je pak možné využít i další snížení ceny při předplatném v období tří, šest a dvanáct měsíců (5, 10 a 15 %).

Hostingové varianty jsou závislé na cenách třetích stran (nákup serveru atd..), takže zde může Greenhousing (divize hosting) garantovat pouze to, že pokud dojde k objednávce do konce roku, bude konkrétní případ kalkulovat s nížší provozní cenou i slevou při předplatném.

Na všechny druhy housingu se vztahuje snížené ceny při předplatném v období tří, šest a dvanáct měsíců (5, 10 a 15 %). Ať již tedy máte nebo nemáte vlastní server, je možné kdykoli housing konzultovat nebo rovnou konfigurovat a poptat.

red 

V případě více informací nás kontaktujte.

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies