Bezkontaktní housing v DC6

Každý, kdo hledá pro svůj vlastní server profesionální služby a přitom chce ušetřit, pak je pro něj ideální datacentrum DC6 v Shiran Tower.

Svůj housing (uložení serveru v DC) pak může řešit bezkontaktně (bez návštěvy datacentra) nebo kontaktně (s návštěvou při instalaci serveru do racku). Obojí je možné a na obojí se vztahuje pouze instalační poplatek, který je aktuálně zdarma.

Ať již zákazník svůj server má nebo nemá, je možné kdykoli housing konzultovat nebo rovnou konfigurovat a poptat.

V případně, že se zákazník rozhodne pro bezkontaktní variantu, má dvě možnosti. Buď pošle svůj vlastní server na adresu DC6, Lužná 2, Praha 6 (poštou, kurýrem, kolegou, sourozencem, milenkou apod.) nebo koupí server u Cezch-Server.cz a po zakoupení a sestavení je odborným personálem datacentra umístěn do racku, přístupy pro vzdálený management.

V případě nákupu u Czech-Server pak zákazník k serveru navíc získá 5 – 20% cenové zvýhodnění, které bude platné po celou dobu závazku bez časového omezení. Toto řešení je nejen levnější a bezpečnější, ale také v budoucnosti usnadní případné zásahy a umožní rozšiřování serverů, protože sídla prodejce Czech-Server.cz a datacentra DC6.cz spolu bezprostředně sousedí.

Cena s 5% zvýhodněním housingu 1U vychází po slevě na 465 Kč bez DPH měsíčně. Neziskové organizace získají slevu 20 % a měsíční pronájem místa 1U tak vychází na 392 Kč bez DPH. Celou operaci je možné kdykoliv konzultovat se zástupci datacentra.

Pro další informace stačí kontaktaktovat DC6.cz

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies