Březen, na klastr vlezem

GeoclusteringU nás v Greenhousingu jsme se rozhodli přivítat měsíc internetu po svém. Novým i stávajícím zákazníkům nabízíme 35% slevu na provoz služeb Failover, Cluster a Privátní Cloud na dobu čtyř měsíců. Tyto služby jsou určeny všem internetovým projektům a prodejcům, kteří jsou citlivější na výpadky služeb a kladou velký důraz na SLA (Service-Level Agreement), jež smluvně zajišťujeme ve výši  99,98 %. Další výhody této březnové nabídky jsou cena a bezpečnost.

schema_HA_server_cluster_greenhousingVysoká dostupnost služeb pod smlouvou
Vysokou dostupnost našich clusterovaných služeb zajišťuje zdvojení či ztrojení serverů do tzv. GeoClusteringu, tedy rozmístění serverů do geograficky oddělených datových center. Díky tomu od nás získáte služby se skutečným, nemarketingovým, smluvním zajištění 99,98 %. A že máte služby přemigrované na cloud třeba někam do Amazonie z důvodu škálování? Pak škálujte na našich clusterech skrze VPS maker v clusteru nebo privátním cloudu a plaťte přitom o 30 % méně.

Další výhodou těchto řešení je ve srovnání s běžným cloudem fakt, že zaplatíte výrazně méně v přepočtu Kč/h za CPU, RAM a HDD a dále vám přinášíme vyšší bezpečnost danou provozem služeb na fyzických serverech uložených v ĆR, kam má přístup výhradně zákazník (u Managed pak i poskytovatel skrze administrátory) a nikoli provozem a ukládáním dat  “někde” v anonymním cloudu do kterého přistupují desítky, stovky, případně tisíce zákazníků.

ke_stazeni

STÁHNĚTE SI NAŠI BROŽURU CLUSTEST A PRIVÁTNÍ CLOUD (PDF)

 

„Naše březnová nabídka je určena všem zákazníkům, kteří se bojí výpadků serveru ať již z bezpečnostních nebo ekonomických důvodů,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje a dodává: „A neomezujeme se v nabídce pouze na nové zákazníky, sleva se vztahuje i na stávající klienty, kterým k jejich jednomu serveru přidáme se slevou ten druhý a zvýšíme mu tak odolnost hostovaných služeb.”

kontaktujte_nas

MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ? NĚCO VÁS ZAJÍMÁ? PAK NÁS KONTAKTUJET. 

 

Geoclustering se představuje
Nejzákladnějsí Geo-clusterované technické řešení je složené ze dvou fyzických serverů Dell PowerEdge nebo Cisco UCS s 16 procesorovými jádry, 8 IPv4 adresami, 16GB RAM pamětí a 4TB úložištěm. Řešení je zákaznníkovi předáno s VPS makerem pro jednoduchou virtulaizaci a ovládání VPS a škálování. V této základní konfiguraci vyjde Failover 4XM po slevě na 3493 Kč měsíčně bez DPH. V nabídce je i například Green Private Cloud, který nabízí 6 serverů ve 3 geografických lokalitách se 144 procesorovými jádry, 864GB RAM pamětí a 108TB úložištěm se 128 IPv4 adresami. Na uvedené služby se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Více na stránkách geo-clusteringu.

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies