Co třeba Dell R630 a housing v DC6?

Zvažujete nákup a provoz vlastního serveru? Je pro vás výkonné, ale přitom levné „železo“ a stabilní provoz prioritou číslo jedna?

Pak zkuste naše spojení DC6.cz a Czech-Server.cz a využijte nákupu 1U serveru Dell R630, který je ideálním nástrojem třeba pro rozsáhlé transakční a analytická zpracování dat. Server po zakoupení za vás v ceně vyzvedneme, nastavíme idrac, zahousujeme a pošleme přístupy a fotodokumentaci. K serveru máte samozřejmě přístup, ale vaše návštěva je pouze na vašem zvážení.

Bezkontaktní Serverhousing 
Spojení s Czech-Server.cz má pro vás, zákazníky, mnoho výhod jako například neustálý technický dozor, spolehlivý provoz, servis do druhého pracovního dne (služba NBD) a mnoho dalších. Jako zákazníci Czech-Server získáte v našem partnerském datacentru DC6 slevu 5 %, zálohovaný 1 Gbps konektivity, 2x zálohované napájení pro dva serverové zdroje, zlevněnou hodinovou sazbu admina. Cena serveru Dell R630 u CS startuje v konfiguraci na 16000 Kč a  serverhousing u nás po 5% slevě výjde na 465 Kč měsíčně + cenu skutečně spotřebovaných energií.

Pokud nechcete tento server, ale jiný, není problem a vybírejte z 600 serverů, jen nezapomeňte v konfiguraci zaškrtnout Housing.

Greendata s.r.o. – DC6.cz

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies