Free IQRF cloud u Greenhousingu

Naše společnost se stala partnerem projektu Free IQRF cloud, který byl  poprvé představen na IQRF Summit 2017 v Praze. Za celou akcí stojí společnost CIS jako člen IQRF Aliance, která vyvinula novou verzi veřejně dostupného IQRF cloudu, jež je provozován právě u nás. Jedná se tak o úložiště postavené na HW od Czech-Server.cz pro uživatele bezdrátové technologie IMG_2554postavené na robustní šabloně CISadmin.

Technologie IQRF je v současné době ideálním komunikačním nástrojem internetu věcí, telemetrii, průmyslové řízení a další automatizaci. Je určena k obecnému použití tam, kde je zapotřebí bezdrátové připojení buď  bod/bod, nebo pak v komplexních sítích.

IMG_2542Funkčnost závisí především na aplikaci pro uživatele. Základní komunikační zařízení IQRF je modul transceiveru (TR) včetně MCU s vestavěným operačním systémem (OS), který implementuje propojovací vrstvu a síťovou vrstvu a podporuje síťový provoz pomocí protokolu IQMESH. Aplikační software může být napsán přímo pod operačním systémem v jazyce C.

Je radost projekt sledovat a  jeho popisu se budeme nadále věnovat.

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies