Greenhousing partnerem profesionálních turnajů MMA GCF™

Greenhousing_MMASvět patří těm, co se o něj umí porvat. Pojďte se tedy spolu s námi podívat na opravdové borce, kteří se nebojí si prostě jednu vrazit do zubů.

U příležitosti oznámení partnerství Greenhousingu s MMA turnaji GCF™ pro vás připravujeme soutěž o 3 x 2 lístky na březnový turnaj, který proběhne 21. března v aréně Sparta – Podvinný mlýn pod názvem GCF 27: Road To The Cage. Greenhousing tak po zelených projektech, v jejichž podpoře i nadále pokračuje, spojil své jméno s touto významnou sportovní organizací.

„Cílem GCF™ vždy byla výchova a růst českých bojovníků, kteří mají možnost se na turnajích GCF™ utkávat mezi sebou v zápasech dle pravidel MMA,“ říká prezident GCF™ a gladiátor desetiletí Michal Hamršmíd a doplňuje: “Jsme proto rádi, že se Greenhousing rozhodl spojit svou značku s tímto populárním sportem, který si rychle získává oblibu nejen po celé republice, ale i po celém světě. “

Soutěž o lístky probíhá od 17. do 19.3.2014
Rozdáme 3 x 2 lístky na turnaj GCF 27: Road To The Cage, který se koná v pátek 21. března od 19.30 hodin v pražské aréně Sparta – Podvinný mlýn.
Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou obdrží každý registrovaný uživatel našeho zeleného newsletteru. Pokud v něm nejste registrováni, můžete tak bezplatně učinit zde.   

Kdo nevyhraje nyní, ať nezoufá, hrát (nejen) o lístky budeme před každým turnajem, a tak se snad na každého jednou dostane.

Hodně štěstí a uvidíme se na turnaji.

Váš Greenhousing

1688457_369219396549219_1393486059_n

 

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies