Hledáme zákazníkům úspory

Provoz serverů se v roce 2022 prodražuje nejen cenou energií, ale i samostatným provozem (v četně cen hw, lidské práce atd.) Nyní je často na sledu otázka, chci do cloudu? Ale spousta zákazníků se z něj nyní vrátilo kvůli neúměrným cenám. A všlký hráči jako Amazon AWS nebo Microsoft Azure již ohlásili také zdražování. Co tedy dál dělat?

Ze strany Greendata / DC6 jsme se rozhodli připravit vám v nejbližších měsících takovou nabídku, která bude korelovat s požadavky zákazníků.

  1. analýza HW a možnost obměny. Máte staré servery? Máte peníze na obměnu? Zkusíme nabídnout spolu s partnery možnost obměny vašeho HW s tím, aby se byl schopen zaplatit z úspor za energie.
  2. virtualizace – fláká se váš server? nabídneme pomoc s virtualizací a možností využití všech zdrojů serveru a nebo umožníme server zařadit do portfolia GD a nabídneme plnou virtualizaci a možnost fungování v rámci hostingu nebo virtual serverhousingu.
  3. připravíme a nabídneme variantu konzumace energií nezálohované a zálohované.

Vzhledem ke kolísání cen energií je dočasně stanovena cena za kWh na 6.50 Kč, a to do doby, než se trh i hladina cen energií ustálí. Ceny energií se dle odhadů budou na dále navyšovat, do té doby snad najdeme společně cestu snížení nákladů i s ohledem na trvalou udržitelnost.

V případě více informací nás kontaktujte.

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies