Novoroční nabídka na serverhosting a rackhousing

novorocni_nabidka_greenhousingGreenhousing dnes představuje svou novoroční nabídku, která je určena všem, kteří hledají serverhostingové nebo rackhousingové služby. Kromě celkové úspory v ní najdete ještě dvacetiprocentní slevu na první tři měsíce provozu, možnost opožděného startu o dva měsíce, smlouvu na dobu neurčitou a garanci vrácení peněz.

Nejen sleva dvacet procent
Novoroční nabídka obsahuje 20% slevu na všechny nabízené služby Greenhousing, a to po dobu prvních tří měsíců od předání služby spolu se smlouvou na dobu neurčitou. Každému zaručujeme možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebudete spokojeni. V prvních třiceti dnech přitom můžete odstoupit od smlouvy, aniž byste se museli zabývat nějakou výpovědní lhůtou. A pokud se rozhodnete zůstat, tak ušetřené peníze můžete investovat třeba do dalšího vývoje nebo v rámci rackhousingu do nákupu nového „železa“.

„V současné době jsme schopni nabídnout všechny kategorie dedikovaných a managed serverů, malá, střední i velká datová úložiště a také rackhousing, tedy pronájem serverové skříně s přípojkou zálohované elektřiny a konektivity pro umístění vlastních serverů,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje.

Novoroční balíček obsahuje:

  • 20% slevu na první tři měsíce provozu služeb Greenhousing.
  • 30 denní garanci vrácení peněz.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Opožděný nástup převzetí služeb s novoroční slevou až o dva měsíce.

„Víme, že s přechodem k novému poskytovali internetových služeb je spojena celá řada administrativních a technických kroků, proto nabízíme možnost odkladu startu o dva měsíce. Získáte tak slevu, a přitom si můžete vyřídit své výpovědi a máte dostatek času na migraci svých internetových projektů pod naše administrátory,” dodává Zdeněk Maršál.

Kompletní podmínky novoroční nabídky jsou zde ke stažení v PDF formátu.  

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies