Pražské veletrhy zvou k návštěvě

Veletrh For Waste & Water se věnuje recyklaci, komunálnímu odpadu a letos i vodě ve všech podobách, veletrh For Arch se letos soustředí na nejmodernější rekonstrukce a revitalizace domů.

FOR WASTE & WATER 2014

For Waste & Water 2014 se koná ve dnech 16. až 20. září v prostorách výstaviště PVA EXPO v Praze-Letňanech. Jde o veletrh recyklace, nakládání s odpady komunálními i v domácnostech, technologie vody, čištění vody a ekologie. Návštěvníci tohoto veletrhu se dozvědí novinky z oblasti komunálních služeb, dalšího zpracování odpadu a výroby produktů z recyklovaných materiálů, technologie vody, jejího čištění, úklidu a ochrany životního prostředí. V rámci tématu Prostor pro recyklaci odborníci formou přednášek, konferencí a workshopů poradí, jak co nejlépe recyklovat v praxi přímo ve svých domácnostech.

Více o veletrhu a organizačních záležitostech (vstupenky se slevou, doprava, parkování) kolem něj zde.

TiskFOR ARCH 2014

For Arch 2014 se koná rovněž ve dnech 16. až 20. září v prostorách výstaviště PVA EXPO v Praze-Letňanech a najdete zde vše od projektu přes vlastní stavbu až po vybavení domácnosti. Moderní dům má být, mj., také úsporný a šetrný k životnímu prostředí. Metody, jak toho docílit, jsou různé, a seznámit se s nimi můžete právě na tomto mezinárodním stavebním veletrhu, jehož se bude účastnit přes 800 vystavovatelů. Mimo jiné se zde dozvíte více například o ekologických kotlech na biomasu a možnostech čerpání tzv. „kotlíkové dotace“, odborníci vám poradí, jak co nejlépe snížit náklady na vytápění domu, seznámíte se s novými moderními materiály a výrobky pro stavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Nezapomene se ani na panelové domy a dřevostavby. K dispozici bude poradenské centrum Dům plný úspor. Velmi zajímavá bude jistě i expozice, v níž po celou dobu konání veletrhu budou mladí učni kamnáři přímo na místě před vašima očima stavět kuchyňská kachlová kamna.

Chytrá domácnost
Nejen pro milovníky techniky a moderních technických udělátek je zde připraven odborný seminář Inteligentní digitální domácnost, který návštěvníkům ukáže možnosti využití tabletů, chytrých telefonů a dalších inteligentních zařízení v domácnosti. Můžete tak dálkově ovládat vytápění, klimatizaci a osvětlení v domě, zjišťovat stav zásob v ledničce apod.

Více o veletrhu a organizačních záležitostech (vstupenky se slevou, doprava, parkování) kolem něj zde.

Tiskred

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies