Přijďte s on-line řešením a restartujte Česko

Pět kroků k úspěchu

Máte chytrý nápad? Chcete získat grant a proslavit svůj projekt? Potom stačí udělat jen pár kroků.

1. krok  – 3. října se v Americkém centru uskuteční zahájení a představení programu včetně workshopu a brainstormingu nápadů pro celý program.

2. krok – Následně po zahájení, v průběhu října, se bude moci každý zapojit a umístit svůj nápad – projekt na speciální webovou platformu. Do procesu vývoje internetových a mobilních řešení bude zapojena široká veřejnost i neziskové organizace.

3. krok – Finální realizace výsledných oceněných projektů bude vždy zaštítěna neziskovou organizací. Proto je důležité nápad nechat zaštítit některou z vybraných neziskovek. Ale nebojte se, to je už jen formalita, aby nad projektem byl stálý dozor.

4. krok –  Na konci října bude procesem veřejného hlasování a výběrem odborné poroty vybráno sedm nejlepších nápadů, které budou naprogramovány v průběhu listopadu na TechKempu do základní funkční „beta verze“.

5. krok – Na slavnostním vyhlášení na přelomu listopadu  a prosince budou oceněny tři vítězné projekty, jejichž zástupci získají finanční podporu (grant ve výši min. 60 000 Kč) na dokončení, spuštění a propagaci svého online projektu pro společenskou změnu.

První bylo Rumunsko

První zemí, ve které proběhl projekt Restart, je Rumunsko.  Pokud se chcete podívat na stránky rumunského Restartu a projít si soutěžní projekty, stačí kliknout zde. 

Zaujal vás ReStart Česko a chcete se dozvědět více? 

Neváhejte a přijďte 3. října od 12:30 do Amerického centra (Tržiště 13, Praha 1), kde dojde k zahájení a spuštění programu ReStart Česko.

Více informací naleznete na:

www.facebook.com/restartcesko

www.sdruzenivia.cz 

 

O novinkách v projektu vás budeme průběžně informovat.

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies