Proč Greenhousing?

Zkušenosti s GreenhousingNeutrácejte zbytečně za informační systém a jeho údržbu, Grenhousing vám nabízí řešení na míru.Někdo potřebuje malý server a jiný velké technické řešení, ale všechny nás spojuje jiný pohled na Svět a chytré, ekologické, ale i ekonomické služby.  Plaťte tedy jen za takový výkon, jaký právě vy potřebujete. A důvody proč si vybrat Greenhousing?

Kvalitní značkové a zelené servery Dell PowerEdge™.
Greenhousing svým zákazníkům nabízí hosting prostřednictvím spolehlivých a energeticky úsporných serverů Energy-Smart Dell PowerEdge. To také firmě umožňuje naplňovat zelenou myšlenku a zároveň nabízet profesionální hostingové služby.

Servery Dell PowerEdge 10, 11. a 12. generace jsou poháněny procesory Intel řady E4 a E5. Energy Smart dále znamená – výrazně nižší spotřebu energie u procesorů, pamětí i větráků serveru, a tedy nižší uhlíkovou stopu a provozní náklady.

Internetová konektivita pronajímaných serverů
Celé portfolio serverů Greenhousing je poskytováno s konektivitou 2x 1 Gbps bez omezení. Pokud ale zákazník chce jiné jako např. 10 000 Gbps, řešíme takové požadavky individuálně. Jedinou vyjimku tvoří pronájem Dedikovaných/Managed serverů 4X, které nabízíme se 100 Mbps bez datového omezení.

Smlouva na dobu neurčitou s garancí vrácení peněz
Serverhostingové služby Greenhousing jsou nabízeny se smlouvou na dobu neurčitou a výpovědní lhůtou 60 dní. K nabídce se dále váže Garance 30 dní vrácení peněz. Nespokojený zákazník může tedy v průběhu prvních 30 dní ukončit smlouvu bez dalších závazků spolu s vrácením peněz.

Vysoká odbornost a přátelský přístup administrátorů
Greenhousing zaměstnává odborné administrátory, kteří jsou připraveni řešit požadavky v českém a anglickém jazyce. Nevěříte? Zkuste si nás. Hostujeme již stovky fyzických serverů internetových projektů z celého světa.

Politika firmy pod hlavičkou zeleného desatera
Greenhousing ctí a uznává zelené desatero, pod kterým podniká. Ale o tom se jednodušše nedá vyprávět, zeleně je možné pouze žít.

10 % ze zisku firmy putuje do fondu odpovědnosti
Každý rok zainvestováváme několik menších či větších projektů, o kterých si myslíme, že si zaslouží podporu. Dlohodobě pak spolupracujeme s Nadací Via, kde podporujeme např. portál https://www.darujme.cz/

Stovky spokojených zákaznků a dobré reference
K 1. červenci  2014 společnost obsluhovala internetové servery více než třem stovkám firemních zákazníků mezi které patří ČSOB Penzijní společnost, Rádio 1, Nestlé nebo pivovar Svijany. Současné fixní kapacity Greenhousingu jsou až osmi-násobné a jsou posupně zaplńovány především zahraničními zákazníky.

Ceny pronájmu až o 30 % levněji než u konkurence
Greenhousing není slevový portál, ale i tak se cenově často pohybujeme okolo 30 % pod konkurencí. Je to často dané přenesením úspor v rámci sítě za energie a úsporné interní ekonomické procesy. Firma navíc stále nabízí různé bonusové akce.

Hledáte serverhostingové řešení či privátní cloud? Pak se nechte pozvat na kafe, kde se zástupci firmy můžete celou věc probrat.

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies