S Greenhousingem na dovolenou

Dovolená je na spadnutí, ale můžete si ji teď vlastně dovolit? Jasně, že jo. A když provozujete své služby u Greenhousingu, pak nešetříte jen čas a nervy, ale i přírodu a značné finanční prostředky, které pokryjí i značné výlohy letní dovolené. Nevěříte?  

Co v Greenhousingu nabízíme? 
Nabízíme IT služby provozované v datacentru DC6 (Praha 6) a případně v cloudu Amazon AWS.

Bezkontaktní Serverhousing 
Pro ty, kteří provozují nebo teprve chtějí provozovat služby na vlastních serverech nabízí Greenhousing služby v novém datacentru DC6.cz  (Serverhousing a Rackhousing). V nabídce je i možnost koupi nebo pronájmu serveru u našeho partnera Czech-Server.cz, jeho převzetí a jeho bezkontaktní zahousování do racku v datacentru. Cena serverhousingu začíná na 490 Kč měsíčně za 1U.  Chcete k nám dát jen backupserver? Nebo jím otestovat spolehlivost a pak přesunout celé řešení?  Chcete postavit geo cluster? To vše umíme na našem i vašem železe. 

Zelený i hybridní Cloud
Pro ty, kteří se chtějí věnovat pouze vývoji a nechtějí se starat o „železo“ má Greenhousing svůj zelený cloud.  V nabídce máme cloud pro všechny typy projektů včetně těch kritických. V nabídce naleznete i geografický cloud rozdělený do více datových center pro maximální odolnost a hybridní cloud se zálohováním provozu skrze datová centra Amazon AWS . Cena cloudových služeb Greenhousing začíná na 4990 Kč měsíčně. 

Jak nejlépe začít?
Stačí buď vyplnit základní požadavky ve formuláři na webu a my vám zašleme nabídku nebo nás prostě kontaktujte na přímo, a to jak telefonicky nebo emailem.

Těšim se na vás i vaše servery,

Ing. Gabriela Hladíková
Greendata s.r.o. – DC6.cz

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies