Servery Dell nyní se zárukou 2 roky a 50% sleva na housing.

banner_czech_server_300x300Partnerská společnost Czech-Server.cz pokračuje v oslavě svých jedenáctých narozenin rozdáváním dárků. K vybraným serverům značky Dell firma nabízí dvouletou záruku a jako bonus pak 50% slevu na housing u nás v datacentru DC6.cz. Díky spolupráci obou firem probíhají instalace i záruční opravy online a to v rekordně krátkém čase.

Servery s přidanou hodnotou
Na servery Dell PowerEdge R620 a R720 zakoupené v e-shopu Czech-Server.cz firma poskytuje záruku 2 roky. Záruka se vztahuje na všechny díly, které jsou součástí konfigurace serveru a platí pro odběratele z České republiky a Slovenska.

„K prověřenému hardwaru přidáváme další hodnotu, která rozšiřuje možnosti nasazení v dlouhodobých projektech vyžadujících maximální výkon a spolehlivost, ” uvedl jednatel firmy Czech-Server.cz Miroslav Holeček.

K serverům je dále viz. ukázka možné sjednat služby, jako je instalace OS, Servis NBD (Servis Next Business Day) nebo si přes stránky objednat housing, tedy uložení přímo u nás., v datacentru DC6.cz.

objednavka_cs

Služba Housing je určena všem, kteří provozují datové služby na svém serveru, to znamená na „vlastním železe“, ale přitom chtějí část svých požadavků přenechat odborníkům od nás z DC6. Další předností je, že záruční opravné zásahy nebo rozšíření za zákazníka vyřeší Czech-Server, protože sklad HW sousedí s našim DC.

V případě, že si housing objednají zákazníci Czech-Server.cz do konce roku 2018, získají ho za poloviční cenu. V roce 2019 pak pokračuje sleva 5 % po celou dobu trvání kontraktu. Vždy je pak možné využít i další slevy 5, 10 a 15 % za předplatné v období tří, šesti a dvanácti měsíců.

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies