Slavíme narozeniny, veselme se

vanoce_2017_linkaUž jsme si za sedm let zvykli, že v den oslav Greenhousingových narozenin představujeme nabídku pro Vánoce. A protože jsme za těch sedm let pěěěěkně povyrostli a máme slušné kapacity pro rozvoj, rozhodli jsme se kapku odvázat. Praktický dárek je navíc určen všem, tedy nejen novým, ale i stávajícím zákazníkům a i těm, kteří se pouze zastaví na konzultaci Hybridních služeb spojených s Amazon cloud AWS.

Naše 7. narozeniny představují pro každého nového zákazníka deseti-procentní slevu, a když je to 7 výročí, tak po dobu 7 měsíců provozu. A abychom vás, zákazníky, v době Vánoc nestresovali, můžete si objednat naše služby s opožděným startem do 31. 3. 2018. A ti z vás, kteří si jakékoli řešení objednají do 17. 12. 2017, navíc ještě dostanou dárek pod stromeček v podobě powerbanky, abyste vstoupili do roku 2018 s dostatkem energie.

Vánoční nabídka s opožděným startem migrace
Vzhledem ke složitostem s migrací serverů a výpovědním lhůtám si můžete službu závazně objednat i s opožděným startem, který je limitován dnem 31. 3. 2018. V případě, že si takovou službu objednáte do 31. 12. 2017, uznáme vám 10% slevu, avšak na vánoční dárek si budete muset počkat až do ledna.

Oceníme i schůzku na hybrid cloud s AWS
Aktuálně řešíme data recovery skrze hybridní službu a nyní již v betě testujeme první hybridní zákazníky, kteří chtějí využívat výhod veřejného Amazon cloudu AWS a přitom šetřit značnou částku za provoz velkých dat s lepší predikcí fakturace. Nebojíte se konfrontovat své aktuální technické řešení? Pokud ne, zájem oceníme a stačí si domluvit schůzku.

Více informací k naší nabídce na stránkách firmy.

O společnosti Greendata s. r. o.
Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na serverhosting a služby s tím související. Od roku 2015 nabízí firma pod značkou DC6.cz také služby pronájmu prostor pro zákaznické servery tzv. Rackhousing. K 1. srpnu 2017 společnost obsluhovala internetové servery více než pěti-set firemních zákazníků. Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti. Společnost nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera a dále podporuje CSR projekty zaměřené na životní prostředí.

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies