Slavíme třetí narozeniny, veselme se …

HP_blog_greenhousing.plantarium

Už jsme si za ty tři roky zvykli, že v den oslav Greenhousingových narozenin představujeme nabídku pro Vánoce. A protože jsme značně povyrostli a máme dostatečnou kapacitu pro rozvoj, rozhodli jsme se kapku odvázat.

Naše 3. narozeniny představují pro každého nového zákazníka 3-ceti procentní slevu (30 %), a to po dobu 3 měsíců provozu. A abychom vás, zákazníky, v době Vánoc nestresovali, můžete si objednat naše služby s opožděným startem, jak jinak než na 3 měsíce. Ti, kteří si server objednají do Vánoc, navíc ještě dostanou dárek pod stromeček v podobě Plantaria.

Vánoční nadílka – Pokud se rozhodnete objednat a zřídit si službu Greenhousing do 17. 12. 2013, získáte automaticky nejen server v požadované konfiguraci, ale také slevu 30 % na veškeré portfolio služeb Greenhousing, a to po dobu prvních tří měsíců kontraktu. K tomu navíc od nás obdržíte zásilku s tvrdým dárkem v podobě květinového Plantaria, jež vzniklo v laboratořích vesmírné agentury NASA. Slevu můžete uplatnit na základě slevového kódu VeseleNasaVanoce v rámci objednávkového či poptávkového procesu.

Vánoční nabídka s opožděným startem migrace – Vzhledem ke složitostem s migrací serverů a výpovědním lhůtám si můžete službu závazně objednat i s opožděným startem, který je limitován dnem 31. 3. 2014. V případě, že si takovou službu objednáte do 31. 12. 2013, uznáme vám 30% slevu, avšak již bez vánočního dárku Plantaria. Slevu s odkladem můžete uplatnit na základě slevového promokódu VeseleOdlozeneVanoce v rámci objednávkového či poptávkového procesu.

Máme rádi férové jednání, a proto zde naleznete kompletní pravidla a podmínky vánoční nabídky.

Vánoční dárek pod stromek? – Vánoční nabídka platí od 11. 11. 2013 – do 17. 12. 2013 v případě objednávky s předáním serveru v prosinci tak, abychom byli schopni fyzický dárek doručit ještě pod vánoční stromek. – do 31. 12. 2013 v případě objednávky s předáním serveru s odkladem do 31. 3. 2014.

Více informací k naší nabídce na stránkách firmy. 

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies