Slyšíte to ticho?

Pokud ne, tak je možná na čase si tu trochu toho ticha dopřát a zkusit si jej na vlastní kůži.

ticho_gh

Zaregistrovali jste naši reklamu na Ticho (p. Ticho  a pí. Ticho )?. Z filozofického hlediska je ticho pouze nadějí pro hluk a smrtí pro prázdno, a proto by bylo nefér tvrdit, že jsou naše servery 100% tiché. Ale jaké tedy jsou? Jednoduše řečeno téměř tiché, ale především pak vysoce úsporné, a to jak v případě životního prostředí, tak i při měsíční fakturaci.

Pro snadný přehled a rychlou orientaci jsme si připravili krátký souhrn:

O společnosti
Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na pronájem dedikovaných a managed serverů a služby s tím související. To, že nabízíme služby zelené, ještě neznamená, že jsou drahé. Vzniklé úspory za elektřinu volným chlazením, užším portfoliem, zjednodušením procesů apod. přenášíme do koncových cen. Navíc část zisku z každého serveru přenášíme do fondu Greenhousing, ze kterého financujeme zelené projekty.

Co nabízíme?

Primárně poskytujeme serverhosting viz naše reference, tj. pronájem dedikovaných a managed serverů. Základem je vždy nízká cena, jednoduchá nabídka, servis a SLA. Vždy se jedná o fyzické servery, tedy ne virtuály. Kdo by měl však zájem o službu rackhousing, tak věřím, že se domluvíme.

Nabídka serverhostingu je jednoduchá a čitelná:

V ceně serveru je vždy zahrnuta instalace. Kdo má však zájem o další služby nebo rozšíření HW např. HDD (SAS nebo SATA) nebo paměti (RAM, ECC RAM), stačí svůj požadavek vepsat do kontaktního formuláře a my už připravíme individuální nabídku.

Smlouvy, podmínky a garance
Pokud se se zákazníkem nedomluvíme jinak, je smlouva vždy na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 60 dní a smluvním SLA. Ale abychom neprodávali zajíce v pytli, zákazník má v rámci naší Garace 30 dní na vyzkoušení služeb. Když nebude se serverem v rámci podmínek spokojený, může odejít a peníze za pronájem dostane zpět na svůj účet.

Pokud vás naše nabídka oslovila, ale nenašli jste zde server, který hledáte, nebo potřebujete svůj projekt konzultovat, stačí nás kontaktovat.

Hodně úspěchů a ticha přeje,

Zdeněk Maršál CSO
Greenhousing.cz

 

 

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies