Suchý únor? To dáš

Spolu s akcí – To dáš – Suchý únor startujeme speciální nabídku, která se vztahuje na všechny naše služby, tedy server / cloud hosting, tak i server / rack housing, včetně realizace hybridních služeb Greenhousing + Amazon AWS. Pomáháme rozvíjet již 600 firem v EU a věříme, že pomůžeme i té vaší.    

Smyslem samotné akce Suchý únor je pustit na měsíc (a třeba i déle) alkohol k vodě a udělat hlavě i játrům hezkou dovolenou. Krédem této akce je pak bavit se, dělat rozhodnutí s čistou hlavou a pomoci nastartovat změnu. Jakou? To záleží na vás, zákaznících.

NASTARTUJ ZMĚNU

Jak to funguje?
Pokud nejste se svým aktuálním poskytovatelem hostingu či housingu spokojený nebo prostě chcete porovnat nabídku trhu, pojďme si společně napsat, zavolat nebo si osobně popovídat o vašich projektech, službách, parametrech a cenách.  Věřím, že pak od nás získáte hodnotnější,  individuální, ale i cenově zajímavější nabídku. A k tomu jako bonus přidáme ještě něco navíc. Máte o akci zájem, ale prozatím nic neprovozujete? Nevadí.  Akce se vztahuje na všechny nové zákazníky, tedy i na ty, kteří teprve začínají.

Jestli hledáte změnu a umožníte nám nahlédnout do svého podnikání a třeba i do vyúčtování (klidně po podpisu NDA), pak se můžete spolehnout, že od nás dostanete lepší služby a zajímavější ceny než dostáváte nyní. A pokud ne, třeba vám jen poradíme, podáme si ruce a půjdeme každý svou cestou.

„V současné době jsme schopni nabídnout všechny kategorie  dedikovaných a managed serverů, malá, střední i velká datová úložiště, ale i hybridní služby spojené se službou Amazon AWS jako je třeba disaster recovery s SLA 11 x 9.  V naší nabídce pak nechybí ani serverhousing a rackhousing, tedy pronájem prostor pro umístění vašich serverů.

NASTARTUJ ZMĚNU

Zdeněk Maršál,
obchodní ředitel společnosti Greendata s.r.o.

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies