Už vás vzaly vaše servery na dovolenou?

Snímek obrazovky 2015-07-30 v 11.59.29

Dovolená je od slova nechat si dovolit nebo popř. možnost dovolit si. Pokud máte někde housované servery a chcete si dovolit klidnou a občerstvující dovolenou, tak stačí jediné, nechat servery housovat v DC6.cz.
A protože je cena Rackhousingu a předně pak cena kWh zálohované elektřiny min. o jednu korunu levnější než u konkurence, tak za rok s námi ušetříte, mimo jiné, i na hodně pěknou dovolenou. Něco vám pro rozhodnutí chybí? Pak čtěte dál.


Proč housovat servery v DC6.cz?gh_sal2_1

DC6 je Datové Centrum Praha 6, provozované společností Greendata ve spolupráci s anglickou společností Advice Forge, které nabízí profesionální Rack housing v uzamykatelných stojanech (6U, 21U a 42U).

Jaké jsou hlavní výhody DC6.cz?
Nízká cena pronájmu, elektřina dle odběru 1kWh/3,33 Kč, kvalitní zálohovaná konektivita od 1Gbps do 10Gbps+ a umístění DC v západní části Prahy s možností bezproblémového parkování včetně zázemí pro práci, schůzky či prezentace. A co víc, teď v létě neplatíte zřizovací poplatek, prostě se nastěhujete. Máte pochybnosti? Pak k nám dejte jeden server na měsíční test, který společně můžeme vyhodnotit. Více na stránkách DC6. 

gh_sal2Jak nejlépe začít?
Stačí buď vyplnit své základní požadavky ve formuláři na webu a my vám na základě něj zašleme vypracovanou nabídku nebo nás prostě kontaktovat napřímo, a to jak telefonicky nebo emailem.

 

 

Těšim se na vás i vaše servery,

Ing. Gabriela Hladíková,
Greendata s.r.o. – DC6.cz

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies