V Dubnu letí Rackhousing

Je to tak, v dubnu nadržujeme Rackhousingu. Pokud tedy provozujete nebo plánujete nákup a provoz více vlastních serverů, je tato nabídka určená právě vám. Od 1. 4. do 10. 5. 2019 totiž u nás získáváte 25% slevu na jakýkoliv Rackhousing. Spolu s instalcí za 0 Kč, 30 denní garancí vrácení peněz a možným 3 měsíčním odkladem nástupu je nabídka bezkonkurenční. A pokud máte servery od Czech-Server.cz pak si od částky odečtěte ještě dalších -5%, a to po celou dobu kontraktu.

Naše dubnová nabídka se zaměřuje výhradně na Rackhousing (Pronájem racku o velikostech 6U, 12U,21U a 42U). Nabídka obsahuje slevu -25 % na Rackhousing po dobu 3 měsíců. Například Rackhousing 6U vychází na 2250 Kč bez DPH. Každému novému klientovi je navíc zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. A řada dalších vychytávek. A pokud byl server zakoupen u partnerské firmy Czech-Server.cz pak si k 25% slevě přidejte ještě slevu -5%, a tu pak už máte napořád.

KONFIGUROVAT RACKHOUSING

Dubnový balíček obsahuje:
• Čerpání slevy a přitom možnost opožděného nástupu až o tři měsíce.
• Instalace včetně kabeláže za 0 Kč.
• 25% sleva na první tři měsíce provozu rackhousingových služeb.
• Na housing serveru zakoupeného u Czech-Server.cz, extra 5% sleva, po dobu kontraktu.
• 30 denní garanci vrácení peněz. Smlouvu na dobu neurčitou.

Co je součástí Rackhousingu v DC6?
Pronájem racku o velikostech 6U, 12U, 21U a 42U. chlazení, dvě elektrické sítě A+B, garance dostupnosti napájení, konektivita od 1 do 10 Gbps, neomezený přenos dat v ČR, nonstop servis dohledového centra, realizace propojů, instalace do racku, kabeláž, recyklace odpadů po instalaci, příjem pošty a balíků.

„Víme, že s přechodem k novému poskytovali internetových služeb je spojena celá řada administrativních a technických kroků, proto všem novým zákazníkům nabízíme značnou finanční úlevu a možnost odkladu startu o tři měsíce. Získají tak slevu, a přitom si mohou vyřídit své výpovědi a mají dostatek času na migraci svých internetových projektů pod naše administrátory,” dodává k březnové nabídce Zdeněk Maršál

Pro nezávazné poptávky či objednávky stačí konfigurovat Rackhousing.

KONFIGUROVAT RACKHOUSING

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies