V únoru dublujeme RAM paměti i diskovou kapacitu

dublovany_unor_news

Naše nová nabídka je určena všem, kteří hledají spolehlivé serverové clustery, privátní cloudy i dedikované a managed servery a chtějí významně ušetřit. Únorová nabídka totiž přináší dvojnásobek pamětí, stejně tak i dublovaní diskové kapacity. Rozšíření je plně zdarma a na dvanáct měsíců.

Jak zdvojení probíhá?
Pokud si v únoru objednáte u Greenhousingu dadikovaný nebo managed server, cluster nebo privátní cloud, získáte ke své objednávce konfiguraci dvojnásobnou paměť a dublovaný počet disků či diskové kapacity na jeden rok zdarma. Po dvanácti měsících si pak můžete tento extra HW bezplatně vypovědět.

„Zákazník, který si objedná server, jež má v základu 8GB RAM a 2x 1TB HDD získá s únorovou nabídkou finální konfiguraci 16GB RAM a disky v konfiguraci 2x 2TB RAID 1. Každému novému klientovi je navíc zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje.

Únorová nabídka obsahuje:

  • Zdvojení paměti RAM.
  • Zdvojení disků v RAID nebo diskové kapacity.
  • 30 denní garanci vrácení peněz.
  • Smlouvu na dobu neurčitou.

„V Greenhousingu víme, že s přechodem k novému poskytovali internetových služeb je spojena celá řada technických kroků, proto všem novým zákazníkům nabízíme pomoc s migrací. Získají tedy nejen výhodnou dvojnásobnou konfiguraci, ale i asistenci od našich administrátorů,” dodává k únorové nabídce Maršál.

Kompletní podmínky novoroční nabídky jsou ke stažení na stránce wwww.greenhousing.cz.

Rychlý přehled služeb Greenhousing

Nepřeplácíte svého poskytovatele serverhostingu? Zkontrolujte si své vyúčtování a pošlete nám poptávku.

Nabídku vám připravíme a zašleme do 24 hodin.

red

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies