Veselé smažící Vánoce

GH_PF_2017_410x250Server, storage, cluster nebo cloud? Smažit u nás můžete na čemkoliv a nyní ještě výhodněji.

Společnost Greendata a její tým ovládla dobrá nálada. A aby ne, je tu konec vydařeného roku 2016 a spousta plánů před námi. Letos jsme třeba razantně navýšili zálohy elektřiny i konektivity datacentra DC6, rozšířili geografické lokality pro cloudové služby, začali vytápět kanceláře odpadovým teplem serverů, dastali naše cloudové služby mezi severské zákazníky a dosáhli mnoha dalších cílů a radostí.

A možná i proto chceme radost přenášet dál a být štědří i směrem k zákazníkům. Noví zájemci o privátní cloud, serverhosting, storage servery i rackhousing budou mít tak do od nás jako vánoční dárek 10% slevu po dobu následujících 12 měsíců od objednání služby. Stačí pouze službu objednat či zažádat obchodní oddělení o kalkulaci do konce ledna 2017 a zbytek již zařídíme.

„U nás v Greenhousingu chceme zákazníkům zjednodušit práci, ušetřit jim peníze a zpříjemnit komunikaci i rozhodování.“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje. „ A pokud se zákazníkovi nabídka zalíbí a službu si objedná, získává od nás navíc možnost dvouměsíčního odkladu nástupu, aby si stihl vyřídit veškeré administrativní kroky spojené s přípravou nebo s migrací.“

Vánoční akce platí od 14. prosince 2016 do 31. ledna 2017 a její další podmínky jsou ke stažení zde.

Tak Veselé Vánoce a klidné smažení i v roce 2017 vám přeje Greenhousing.cz

Greenhousing.cz – Servery a klid

[gtg_ap id=0]

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies