Veselé Vánoce přejeme výjímečným, dudlajda

300x300Naše firma jako každý rok nenechává vánoční období bez povšimnutí. Letos nadělujeme 50% slevu na první tři měsíce provozu s možností opožděného startu na další tři měsíce, smlouvu na dobu neurčitou, garanci vrácení peněz a k tomu navíc praktický dárek. A jaký je ten letošní? To vám letos neprozradíme, prostě vám dorazí poštou do práce nebo domů. A budete koukat.

„Vánoce jsou opět tu a s nimi přichází dárky. Odměňujeme všechny zákazníky a letos opět i ty potenciální, kteří se u nás zastaví na konzultaci hybridních cloudových služeb, tedy služeb Greenhousing spojených s Amazon cloudem AWS.” říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, která služby Greenhousing provozuje.

Sleva a okamžité odstoupení
Padesát procent dolů z ceny všech hostingových i housingových služeb na tři měsíce. Dárková sleva platí pro první tři měsíce provozu. Tím vánoční nadílka nekončí. Každému novému klientovi je zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. V prvních třiceti dnech přitom může odstoupit od smlouvy, aniž by se musel zabývat nějakou výpovědní lhůtou což nahrává přechodovému, ,,duálnímu” provozu služeb.

Jak vidíme letošní Vánoce v Greenhousingu?


 

Přechod není porod
Vzhledem ke složitostem s migrací serverů a výpovědním lhůtám si zákazník může službu závazně objednat i s opožděným startem, který je limitován dnem 31. 3. 2019. V případě, že si takovou službu zákazník objedná do 31. 12. 2018, dostane 50% slevu i vánoční dárek.

Vánoční dárek pod stromek?
Vánoční rozesílka platí od 1. 12. 2018 – do 17. 12. 2018 tak, abychom byli schopni fyzický dárek doručit ještě pod vánoční stromek. Smlouvy uzavřené po 17. 12. 2018 budou dárkem odměněny až v lednu 2019.

Oceníme i schůzku zaměřenou na hybrid cloud
Máte služby Amazon AWS a chcete významně ušetřit a přitom provoz zachovat? Aktuálně Greendata řeší hybridně své data recovery a již v beta testu první hybridní zákazníky, kteří chtějí využívat výhod veřejného Amazon cloudu AWS a přitom ušetřit značnou částku za provoz velkých dat (big data) s lepší predikcí fakturace. A takový zájem o trendy oceňujeme, stačí si s námi domluvit schůzku. Máme rádi férové jednání bez hvězdiček, a proto zde naleznete kompletní pravidla a podmínky vánoční nabídky Greendata 2018.

Gábina Hladíková
tým Greendata s.r.o.

No comments yet.

Leave a reply

reset all fields

Tento web, tak jako každý web 21. století, zpracovává cookies pro jeho správné fungování a analytiku.
Více v sekci Cookies